42 632 64 18
 
zadzwoń
napisz wiadomość
 
Łódź, ul. Ogrodowa 74

szkolenia ppoż.

zamknij okno
PROSIMY WYPEŁNIĆ POBRANĄ KARTĘ ZGŁOSZENIA.

PLIK LUB SKAN PROSIMY ODESŁAĆ

NA ADRES: doctus@doctus.pl


DZIĘKUJEMY!
zapisz się
TERMINY ROZPOCZĘCIA
KURSÓW
2024 r. - 07.VI.
Czas trwania
4 godz. lekcyjne

SZKOLENIE W ZAKRESIE OCHRONY PPOŻ I EWAKUACJI

Doctus organizuje szkolenia pracowników wyznaczonych do wykonywania działań w zakresie zwalczania pożarów i ewakuacji osób.

Nasza oferta to barwne, interesujące zajęcia, obejmujące filmy, prezentacje multimedialne, ćwiczenia praktyczne z użyciem gaśnic i innego podręcznego sprzętu gaśniczego.

Zajęcia prowadzą wyżsi oficerowie pożarnictwa z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym oraz zawodowym w jednostkach PSP.


Przeszkolenie powinno być stwierdzone zaświadczeniem na blankiecie wzór MEN.

Zgodnie z art. 209-1 § 1 pkt 2 Kodeksu pracy pracodawca jest zobowiązany wyznaczyć pracowników do wykonywania działań w zakresie zwalczania pożarów i ewakuacji osób. Liczba wyznaczonych pracowników oraz ich szkolenie i wyposażenia (art. 209 - 1 § 3) powinny uwzględniać rodzaj i poziom występujących zagrożeń. 

Szkolenia indywidualne

Przyjmujemy zgłoszenia jednej lub kilku osób na szkolenia otwarte organizowane w naszym Ośrodku Szkoleniowym w Łodzi przy ul. Ogrodowej 74.

Szkolenia grupowe

Pracodawca może zlecić szkolenie zamknięte na terenie własnej firmy lub w innym miejscu na terenie Łodzi lub województwa. Terminy, godziny oraz czas trwania zajęć do uzgodnienia wg potrzeb Zleceniodawcy. Przy zleceniach grupowych stosujemy wysokie zniżki. Szczegółową ofertę przesyłamy e-mailem.


CSK DOCTUS jest uprawnione do prowadzenia kursów kształcenia ustawicznego formach pozaszkolnych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 11 stycznia 2012 r. (Dz. U. poz.186)
Centrum Szkolenia Kursowego
DOCTUS Sp. z o. o.
ul. Ogrodowa 74
 
42 632 64 18