42 632 64 18
 
zadzwoń
napisz wiadomość
 
Łódź, ul. Ogrodowa 74

BHP przy azbeście

zamknij okno
PROSIMY WYPEŁNIĆ POBRANĄ KARTĘ ZGŁOSZENIA.

PLIK LUB SKAN PROSIMY ODESŁAĆ

NA ADRES: doctus@doctus.pl


DZIĘKUJEMY!
zapisz się
TERMINY ROZPOCZĘCIA
KURSÓW
Terminy wg. zgłoszeń
Czas trwania
5 godzin lekcyjnych

SZKOLENIE W ZAKRESIE BHP PRZY USUWANIU AZBESTU
 

Szkolenie prowadzone zgodnie jest z Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z 14 października 2005 r. (Dz. U. Nr 216, poz.1824 § 3) stanowi, że pracownicy, którzy w związku z wykonywanymi pracami są lub mogą być narażeni na działanie pyłu azbestu, oraz osoby kierujące takimi pracownikami i pracodawca podlegają obowiązkowemu specjalnemu szkoleniu bhp, wg programu określonego w rozporządzeniu. 

 

Szkolenia indywidualne

Przyjmujemy zgłoszenia jednej lub kilku osób na szkolenia organizowane w naszym Ośrodku Szkoleniowym w Łodzi przy ul. Ogrodowej 74.

Szkolenia grupowe

Pracodawca może zlecić szkolenie zamknięte na terenie własnej firmy lub w innym miejscu na terenie Łodzi lub województwa. Terminy, godziny oraz czas trwania zajęć do uzgodnienia wg potrzeb Zleceniodawcy. Przy zleceniach grupowych stosujemy wysokie zniżki. Szczegółową ofertę przesyłamy e-mailem.


CSK DOCTUS jest uprawnione do prowadzenia kursów kształcenia ustawicznego formach pozaszkolnych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 11 stycznia 2012 r. (Dz. U. poz.186)
Centrum Szkolenia Kursowego
DOCTUS Sp. z o. o.
ul. Ogrodowa 74
 
42 632 64 18